Kwietne obrazy - warsztaty w plenerze

 

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty tworzenia kwietnych obrazów w plenerze, które połączą twórczą pracę z relaksem i wypoczynkiem w otoczeniu przyrody.

𝗖𝗼 𝗯𝗲̨𝗱𝘇𝗶𝗲𝗺𝘆 𝗿𝗼𝗯𝗶𝗰́?
Podczas warsztatów wykonamy obraz wielkości około 30x40 cm w formie płaskorzeźby/reliefu z sezonowych roślin – traw, kwiatów, ziół, które nazbieramy podczas spaceru po okolicy. Obraz wykonamy techniką odciskania w glinie i utrwalania w gipsie. Po wyschnięciu, obraz będzie można pomalować.
W trakcie zajęć jest przewidziana przerwa około 30 minut na schnięcie gipsu, podczas której zaprosimy Was na kawę/herbatę i domowe ciasto - w cenie warsztatów.
Będzie również możliwość skorzystania z mięsno-warzywnego dania obiadowego przygotowanego w kotle na ognisku w cenie 20 zł za porcję.
𝗗𝗼𝗱𝗮𝘁𝗸𝗼𝘄𝗲 𝗮𝘁𝘂𝘁𝘆 𝘄𝗮𝗿𝘀𝘇𝘁𝗮𝘁𝗼́𝘄:
➤ 𝙇𝙤𝙠𝙖𝙡𝙞𝙯𝙖𝙘𝙟𝙖: Warsztaty odbędą się w zacisznej miejscowości Dankowice koło Strzelina, na terenie XIX-wiecznego folwarku, w otoczeniu bujnej zieleni.
W odległości 2 km znajduje się strzeżone kąpielisko i plaża w Białym Kościele.
➤ 𝙍𝙚𝙡𝙖𝙠𝙨 𝙞 𝙬𝙮𝙥𝙤𝙘𝙯𝙮𝙣𝙚𝙠: Połączymy twórczą pracę ze spacerem po okolicy, pysznym jedzeniem, integracją i inspirującymi rozmowami.
➤ 𝘼𝙩𝙢𝙤𝙨𝙛𝙚𝙧𝙖: Poznasz innych twórczych ludzi, spędzisz czas na łonie natury, co przyniesie korzyści zarówno dla ciała, jak i ducha.
➤Możliwość uczestnictwa we Mszy św. w miejscowym kościółku o godz. 10.00.
𝐀𝐝𝐫𝐞𝐬:
Dankowice 15C (budynek C), 57-100 Strzelin. Dojazd możliwy jest autem lub pociągiem do stacji Biały Kościół, skąd zapewniamy transport do miejsca warsztatów.
Telefon kontaktowy: 601 307 264.
𝐓𝐞𝐫𝐦𝐢𝐧𝐲:
7 i 21 lipiec
𝐊𝐨𝐬𝐳𝐭:
60 zł/osoba. Płatność gotówką. W cenie wszystkie niezbędne materiały, kawa/herbata, napoje, domowe ciasto.
Świeże powietrze, cisza i spokój – gratis 😊
𝐑𝐞𝐳𝐞𝐫𝐰𝐚𝐜𝐣𝐚:
Telefonicznie/sms: 601 307 264 z podaniem Imienia, daty oraz informacji o korzystaniu z obiadu - kociołek lub bez kociołka.
Jeśli nie będziesz mógł dojechać, daj nam znać.
Zajęcia prowadzone są w klimacie slow art w kameralnym gronie.
Dołącz do nas, aby cieszyć się niepowtarzalną atmosferą, tworzyć piękne kwietne obrazy i odpocząć w malowniczym otoczeniu z historią w tle.

Komentarze

Popularne posty