Warsztaty świąteczne

W grudniowe soboty zapraszamy na kreatywne warsztaty świąteczne. Proponujemy:

Warsztaty tworzenia bombki kimekomi - zapisy TUTAJ

Kimekomi to japońska sztuka zdobienia drewnianych form, znana od XVII wieku. Tradycyjnie używana do dekorowania świątyń i domów podczas uroczystości. Dziś przenosimy tę sztukę do naszych świątecznych tradycji, tworząc wyjątkowo efektowne bombki.

Warsztaty są przeznaczone dla osób w każdym wieku, które chcą spędzić kreatywnie czas przed świętami. To także doskonała okazja do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi. Jest możliwość wykonywania jednej bombki przez parę Rodzic + Dziecko od 8 roku życia. Z uwagi na wymaganą precyzję, zajęcia nie są przeznaczone dla młodszych dzieci.

Cena za udział w warsztatach wynosi 130 zł. W cenie zawarte są wszystkie niezbędne materiały do stworzenia bombki kimekomi, a także dodatkowe ozdoby oraz drewniana zawieszka.

Rodzinne malowanie świątecznych ozdób gipsowych - zapisy TUTAJ

Wspólnie z dziećmi ozdobicie specjalnie przygotowany Zestaw świąteczny, która składa się z:

  •  Szopki Bożonarodzeniowej o wymiarach 14cm x 20cm
  •  Mamy z dzieciątkiem, o wymiarach 12cm x 9cm
  •  Medalionu z choinką o średnicy 11cm
  •  3 aniołków o wysokości 5 i 7 cm
  •  Świeczki sojowej w szkle o wysokości 6cm.
Warsztaty są dedykowane dla rodzin z dziećmi od lat 5. To wspaniała okazja do twórczego spędzenia czasu razem i przygotowania wyjątkowych ozdób świątecznych. 
Cena za udział dla pary Rodzic + Dziecko wynosi jedynie 100 zł i obejmuje 2 godziny wspólnego malowania oraz komplet dekoracji. 
Istnieje również możliwość zakupu Zestawu bez uczestnictwa w warsztatach w cenie 60 zł.

Komentarze

Popularne posty