Dni Otwarte w Pracowni
Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, które pozwoli Wam zgłębić tajniki rzadkiego dzisiaj zawodu sztukatora oraz odkryć piękno sztukaterii i ozdób gipsowych. Dołączcie do nas na Dniach Otwartych Pracowni Sztukatorskiej, gdzie czekać będą na Was kreatywne warsztaty, wystawa sztukaterii, zwiedzanie pracowni oraz mini kiermasz rękodzieła lokalnych twórców.

Data: 2-9-16 grudnia

Godziny: 10:00 – 14.00

Miejsce: Pracownia Sztukatorska Rafał Kołb ul. Jedności Narodowej 48/1, Wrocław

Program Wydarzenia:

1. Zapoznaj Się ze Sztuką Sztukatora:

Rozpocznijcie dzień od inspirującej prezentacji, gdzie doświadczony sztukator opowie o historii i technikach tego rzemiosła. Dowiedzcie się, jak powstają unikatowe ozdoby i dekoracje, a także jakie wyzwania stoją przed współczesnymi twórcami.

2. Zwiedzanie Pracowni:

Przenieście się w świat magicznego rzemiosła, zwiedzając pracownię sztukatorską. Poznajcie narzędzia, materiały i proces tworzenia ponadczasowych ozdób i dekoracji. Bądźcie świadkami transformacji surowego materiału w misternie zdobione elementy dekoracyjne.

3. Wystawa Sztukaterii i Ozdób Gipsowych:

Rozkoszujcie się bogactwem form i wzorów prezentowanych na naszej wystawie. Odkrywajcie różnorodność sztukaterii, od klasycznych wzorów po nowoczesne interpretacje. Dla miłośników sztuki i estetyki - niezapomniane wrażenia!

4. Mini Kiermasz Rękodzieła:

Odwiedźcie nasz mini Kiermasz, gdzie lokalni twórcy zaprezentują swoje unikatowe prace. Znajdziecie tu ręcznie robione ozdoby świąteczne, stroiki, świeczki a także gipsowe dekory i dodatki.

5. Warsztaty Tworzenia Bombek oraz Rodzinne Malowania Świątecznych Ozdób Gipsowych:

Weźcie udział w warsztatach, podczas których samodzielnie stworzycie piękne świąteczne ozdoby.

Tworzenie bombki techniką kimekomi. Szczegóły i zapisy TUTAJ

Rodzinne malowanie świątecznych ozdób gipsowych. Szczegóły i zapisy TUTAJ

Doświadczeni instruktorzy pomogą Wam odkryć własny styl i techniki malowania, tworząc niepowtarzalne dzieła sztuki do ozdabiania domu na nadchodzące święta.

Jak Wziąć Udział?

Wydarzenie jest otwarte! Na warsztaty obowiązują zapisy, liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zapiszcie się już teraz!

Dołączcie do nas na Dniach Otwartych Pracowni Sztukatorskiej i odkryjcie fascynujący świat sztuki gipsowej!


Komentarze

Popularne posty