Letnie warsztaty dla dzieci i młodzieży


 Zapraszamy na Letnie warsztaty do Pracowni Sztukatorskiej.

CO BĘDZIEMY ROBIĆ

Na zajęciach dowiemy się kim jest sztukator i czym się zajmuje. Wykonamy kilka prac wykorzystując różne materiały jak glina, gips, drewno; połączymy różne techniki, takie jak odlewanie, rzeźbienie, rycie, malowanie, decoupage. Będziemy eksperymentować, rozwijać umiejętności artystyczne, manualne i wyobraźnię, ale przede wszystkim, będziemy się dobrze bawić. Inspiracji będziemy szukać spacerując szlakiem artystów wrocławskiego Nadodrza.

W trakcie zajęć jest przewidziana przerwa na drugie śniadanie, które uczestnicy przynoszą z domu. Zapewniamy ciepłe i zimne napoje oraz zdrowe przekąski.

DLA KOGO

Na zajęcia zapraszamy dzieci od 8 lat, jednak nie jest to warunek konieczny, decydujące są zainteresowania i chęć uczestnictwa. Dzieci biorą udział w zajęciach bez obecności rodziców.

GDZIE

Pracownia znajduje się we Wrocławiu w kamienicy przy ul. Jedności Narodowej 48/1, kilka minut spacerem od Placu Bema. Przez ulicę Drobnera sąsiadujemy z Wyspą Bielarską i Słodową,

KIEDY

Zajęcia odbywają się w lipcu i sierpniu w 5- dniowych turnusach od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 15.00

Terminy:

3 - 7 lipiec, 10 - 14 lipiec, 17 - 21 lipiec

7 - 11 sierpień, 21 - 25 sierpień

KOSZT

Cena wynosi 500 zł.

Wymagana jest opłata rezerwacyjna w formie zadatku w wysokości 20% ceny płatna on line: link do rezerwacji

W przypadku rezygnacji z zajęć, zadatek nie jest zwracany.

Pozostałą kwotę tj. 400 zł prosimy o wpłacenie na konto Pracowni Sztukatorskiej: 46 1140 2004 0000 3002 8185 4472 do dnia rozpoczęcia zajęć.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest dokonanie pełnej opłaty za zajęcia oraz akceptacja umowy przesłanej na adres mailowy.

Kontakt w sprawie warsztatów: 601 307 264.

Zapraszamy serdecznie :-)

Komentarze

Popularne posty