Przejdź do głównej zawartości

Sztukator zaprasza:

Dni Otwarte w Pracowni

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, które pozwoli Wam zgłębić tajniki rzadkiego dzisiaj zawodu sztukatora oraz odkryć piękno sztukaterii i ozdób gipsowych. Dołączcie do nas na Dniach Otwartych Pracowni Sztukatorskiej, gdzie czekać będą na Was kreatywne warsztaty, wystawa sztukaterii, zwiedzanie pracowni oraz mini kiermasz rękodzieła lokalnych twórców.

Letnie warsztaty dla dzieci i młodzieży


 Zapraszamy na Letnie warsztaty do Pracowni Sztukatorskiej.

CO BĘDZIEMY ROBIĆ

Na zajęciach dowiemy się kim jest sztukator i czym się zajmuje. Wykonamy kilka prac wykorzystując różne materiały jak glina, gips, drewno; połączymy różne techniki, takie jak odlewanie, rzeźbienie, rycie, malowanie, decoupage. Będziemy eksperymentować, rozwijać umiejętności artystyczne, manualne i wyobraźnię, ale przede wszystkim, będziemy się dobrze bawić. Inspiracji będziemy szukać spacerując szlakiem artystów wrocławskiego Nadodrza.

W trakcie zajęć jest przewidziana przerwa na drugie śniadanie, które uczestnicy przynoszą z domu. Zapewniamy ciepłe i zimne napoje oraz zdrowe przekąski.

DLA KOGO

Na zajęcia zapraszamy dzieci od 8 lat, jednak nie jest to warunek konieczny, decydujące są zainteresowania i chęć uczestnictwa. Dzieci biorą udział w zajęciach bez obecności rodziców.

GDZIE

Pracownia znajduje się we Wrocławiu w kamienicy przy ul. Jedności Narodowej 48/1, kilka minut spacerem od Placu Bema. Przez ulicę Drobnera sąsiadujemy z Wyspą Bielarską i Słodową,

KIEDY

Zajęcia odbywają się w lipcu i sierpniu w 5- dniowych turnusach od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 15.00

Terminy:

3 - 7 lipiec, 10 - 14 lipiec, 17 - 21 lipiec

7 - 11 sierpień, 21 - 25 sierpień

KOSZT

Cena wynosi 500 zł.

Wymagana jest opłata rezerwacyjna w formie zadatku w wysokości 20% ceny płatna on line: link do rezerwacji

W przypadku rezygnacji z zajęć, zadatek nie jest zwracany.

Pozostałą kwotę tj. 400 zł prosimy o wpłacenie na konto Pracowni Sztukatorskiej: 46 1140 2004 0000 3002 8185 4472 do dnia rozpoczęcia zajęć.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest dokonanie pełnej opłaty za zajęcia oraz akceptacja umowy przesłanej na adres mailowy.

Kontakt w sprawie warsztatów: 601 307 264.

Zapraszamy serdecznie :-)

Komentarze

Popularne posty