Jesień w Pracowni

W październiku mamy dla Was następujące propozycje:

Jesienna deseczka kolorów 

Link do wydarzenia na Facebooku - tutaj

Zajęcia cykliczne z wykonania ozdobnej deseczki/obrazu z gotowych elementów gipsowych o tematyce jesiennej. Elementy malujemy i przyklejamy na deskę w formacie A4. Dodatkowo możemy na deseczce domalować/dorysować co tylko wyobraźnia nam podpowie. W deseczce zrobimy otwory, upleciemy zawieszkę ze sznurka i nasz kolorowy jesienny obraz jest gotowy do zawieszenia.

Terminy:

Październikowe soboty, godzina 11.00 i 14.00. Czas trwania do 2,5 godziny.

Cena:

60 zł osoba/miejsce* płatność przelewem lub gotówką na miejscu - nie posiadamy terminala płatniczego.

Zapisy:

Mailowe: sztukatorrafal@gmail.com lub telefoniczne: 601 307 264. Prosimy o dokonywanie zapisów maksymalnie do piątku do godziny 12.00 - ułatwi nam to organizację zajęć.

Minimalna liczba osób na zajęciach to 4*.

*Pracownia jest ogrzewana elektrycznie, z powodu horrendalnych cen podwyżek energii dla przedsiębiorstw, jesteśmy zmuszeni do czasowego zawieszenia zniżek dla dzieci i rodzin oraz wprowadzenia minimalnej liczby 4 osób na zajęciach, co oznacza, że warsztaty mogą zostać odwołane, jeśli nie zbierze się minimalna liczba osób.

Piątkowy reset u Sztukatora - warsztaty dla dorosłych

Link do wydarzenia na Facebooku - tutaj

Powracamy z cieszącymi się dużą popularnością piątkowymi warsztatami dla dorosłych. Proponujemy reset przy malowaniu elementów dekoracyjnych sztukaterii. Do wyboru kilka gotowych wzorów, głównie rozet, które będą oryginalnym akcentem dekoracyjnym każdego wnętrza.

Terminy:

Październikowe piątki od godz. 17.30 do 19.30

Cena:

70 zł osoba/miejsce, płatność przelewem lub gotówką na miejscu - nie posiadamy terminala płatniczego.

Zapisy:

Mailowe: sztukatorrafal@gmail.com lub telefoniczne: 601 307 264. Prosimy o dokonywanie zapisów maksymalnie do czwartku do godziny 12.00 - ułatwi nam to organizację zajęć.

Minimalna liczba osób na zajęciach to 4. Warsztaty mogą zostać odwołane, jeśli nie zbierze się minimalna liczba osób.

Pamiątka z Wrocławia - warsztaty dla turystów

Link do wydarzenia na Facebooku - link

Zajęci dedykowane dla osób przyjezdnych, które chcę spędzić czas w ciekawym miejscu i na nietypowych zajęciach a także dla "miejscowych", którzy szukają sposobu na ciekawe spędzenie czasu w ciągu dnia.

Mali Sztukatorzy - zajęcia kreatywne dla dzieci

Link do wydarzenia na Facebooku - tutaj

W odpowiedzi na Wasze zapytania dotyczące zajęć dla dzieci "takich jak w wakacje" opracowaliśmy cykl 3 sobotnich spotkań w dosyć skoncentrowanej formie - nie będzie czasu na leżenie na leżakach 😉 W zajęciach mogą uczestniczyć zarówno dzieci, które jeszcze u nas nie były, jak i te, które brały udział w letnich warsztatach - prace nie będą się powtarzać.

Grupy zorganizowane, imprezy okolicznościowe

Organizujemy zajęcia dla grup zorganizowanych od 8 do 15 osób w ustalonym wcześniej terminie. Cena jest ustalana indywidualnie w zależności od tematyki zajęć. 

Kontakt: 601 307 264.

Zapraszamy serdecznie:-)

Komentarze

Popularne posty