Czerwiec w Pracowni

Miesiąc rozpoczęliśmy otwartymi warsztatami z okazji Dnia Dziecka. Razem z naszymi Gośćmi spędziliśmy wspaniały, kreatywny czas. Relacja z tego wydarzenia jest zamieszczona na facebookowym profilu.

W czerwcu kontynuujemy warsztaty z tworzenia kwietnych obrazów oraz malowania odlewów gipsowych. Zmieniliśmy cennik na bardziej korzystny dla Was 😊

Piątkowy reset

Czasami tydzień bywa zdecydowanie za długi i kiedy wreszcie nadejdzie piątek, masz ochotę rzucić to wszystko i wyjechać na koniec świata? To świetnie się składa, bo klimaty naszej Pracowni przeniosą Cię w czasie nawet do epoki Ludwika któregośtam 😏 Podkręcimy nastrój zapalając świece, włączając muzykę. 

W niewielkim, kameralnym gronie zrobisz sobie 1-2 odlewy wybranych modeli, potem pomalujesz, ozdobisz, posypiesz brokatem, albo w wersji minimalistycznej potraktujesz woskiem. Zrobisz, jak Ci się podoba 😊

Poczujesz, że całotygodniowe napięcia, stresy, sprawy nierozwiązywalne, przestają mieć znaczenie, a uwolniona kreatywność prowadzi Cię w obszary dotąd nieodkryte lub zapomniane w codziennej gonitwie.

To ja tak potrafię? Uczestnicy naszych warsztatów często są zaskoczeni własnymi zdolnościami i umiejętnościami, a z jeszcze większym zaskoczeniem odkrywają fakt, że taki sposób spędzania czasu to lifting dla umysłu, reset dla zmysłów.

Spróbujesz i Ty? 😊

Termin: 10 czerwca, 24 czerwca, 1 lipca. Startujemy o 18.00

Czas trwania: 2-2,5 godz. maksymalnie do 3 godz.

Cena: 50 zł/osoba + 10 zł osoba towarzysząca

Płatność gotówką lub przelewem

Zapisy mailowe: sztukatorrafal@gmail.com

lub telefoniczne: 601 307 264

Relief - kwietny obraz

Przynieś na warsztaty gałązki, liście, kwiaty - nie przejmuj się, jeśli zapomnisz lub nie znajdziesz czasu, przygotujemy cały wazon zieleni. 

Z roślin ułożysz kompozycję, a następnie odciśniesz ją w glinie. Potem zalejesz gipsem, a kiedy wyschnie - pomalujesz. 

W międzyczasie możesz zrelaksować się na patio lub ozdobić wybrany element dekoracyjny.

Termin: 12 czerwca, 25 czerwca,  2 lipca. Startujemy o 11.00

Czas trwania: 3 godziny

Cena: 50 zł/osoba + 10 zł osoba towarzysząca

Płatność gotówką lub przelewem

Zapisy mailowe: sztukatorrafal@gmail.com

lub telefoniczne: 601 307 264

Warsztaty z Tatą - Dzień Ojca w Pracowni

Dzień Taty zwykle pozostaje w cieniu Dnia Mamy. To Mamie kupujemy kwiaty i czekoladki, z Mamą idziemy na zakupy czy do kawiarni.

A co z Tatą?

Nasza propozycja to wspólne spędzenia czasu Taty i Dziecka na niebanalnych warsztatach. Nie, nie będzie malowania i posypywania brokatem - takie zajęcia to z Mamą 😉

Pod czujnym okiem Sztukatora stworzycie własny szablon, a następnie wykonacie ramkę na rodzinne zdjęcie! Gwarantujemy, że się przy tym ubrudzicie, ale ramka będzie jedyna i niepowtarzalna.

Termin: 23 czerwca. Startujemy o 18.00

Czas trwania: 2-2,5 godz.

Koszt: 70 zł za parę Tata_Dziecko + 10 zł kolejne Dziecko

Zapisy mailowe: sztukatorrafal@gmail.com

lub telefoniczne: 601 307 264

Ilość miejsc ograniczona

Zapraszamy! 

Zapraszamy 😊Komentarze

Popularne posty